Pravidla rezervací do listopadu 2018

Základnu si může zamluvit skupina či jednotlivec na libovolný termín, který není v kalendáři označen jako plně obsazený. Upřednostněny jsou akce spravujícího střediska Prosek.

Není-li domluveno jinak, chalupa se z důvodu optimalizace využití rezervuje o prázdninách vždy od neděle do neděle.

Pravomoc potvrzení rezervace je plně v kompentenci správce, který má za úkol vždy upřednostňovat zájem optimálního využití kapacity základny.

Jak zamluvit základnu

Nejprve si ověřte obsazenost v kalendáři. V případě zájmu o rezervaci víkend v prázdninový termín (střídání chalupy po týdenních turnusech) je možné vytvořit rezervaci nejdříve 14 dnů před termínem konání akce.

Postupem uvedeným na stránce rezervace zašlete svůj požadavek. Správce se s vámi spojí s výsledkem vaší žádosti.

Od okamžiku složení zálohy pro rezervaci a přiznání základny vám máte jistotu, že vám bude základna k dispozici v požadovaný termín. Zároveň začínají platit platební pravidla a ceny (povinnost uhradit částku za pobyt dle ceníku, povinnost uhradit storno při odřeknutí rezervace).

Zrušení závazné rezervace

Pokud je ze strany zájemce závazná rezervace odřeknuta, je zájemce povinen uhradit storno poplatek 500 Kč za každou rezervovanou noc.

Priorita rezervací

Jako všude jinde i u nás platí “kdo dřív přijde, ten dříve bydlí”. Neváhejte proto a ozvěte se dostatečně včas.

Středisko Prosek má vyšší prioritu rezervací – to znamená, že si může rezervovat základnu ve větším horizontu, než je uvedeno v tabulce priority rezervací.

Velikost rezervace

Základnu si můžete zamluvit v rozsahu nejvíce odpovídajícím vašim potřebám a možnostem. Chalupa nabízí cca 40 míst pro ubytování. Chalupu je možné si rezervovat i pro menší počet osob, je ale nutné počítat s možnou penalizací – minimálním poplatkem 500Kč za noc.

Přednost střediska Prosek

Středisko Prosek má přednost rezervací na základně Desná. Proto je možné dělat rezervace až po vypršení této ochranné lhůty.

Chalupu je možné rezervovat maximálně půl roku dopředu (až po datu uvedeném v následující tabulce):


Termín rezervace Datum možnosti závazné rezervace
Silvestr (26.prosince – 2.ledna) 1.listopadu končícího roku
1.února – 31.srpna 1.listopadu předchozího roku
1.září – 31.ledna 1.července aktuálního roku